PERKAME ĮVAIRIĄ Ž. Ū.TECHNIKĄ IR TRANSPORTĄRėmėjų skelbimas

10000.00 - Skuodas () - 06/10/2016

Perkame įvairią žemės ūkio techniką ir transportą : Traktorius, kombainus, presus, plūgus, padargus, priekabas, savaeigę techniką. Transportą : lengvuosius automobilius, mikroautobusus, visureigius, sunkvezimius, technika gali būti neveikianti, nebenaudojama ar tiesiog nebereikalinga. Pasiimame savo...

Rusiska Libiotke/gerve

Rusiska Libiotke/gerve

120.00 EUR - Ylakių mstl. - 17/02/2018 Komentaru: 0

Rusiska orginali libiotke

Priekabos dokumentai 2pts4

300.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

Parduodu keturtones dviases traktorines priekabos dokumentus

Kokybiskos SLIDES

Kokybiskos SLIDES

10.00 EUR - Ylakių mstl. - 17/02/2018 Komentaru: 0

Tvirtos mazai naudotos

SNIEGO PUSTUVAS

SNIEGO PUSTUVAS

60.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

IS VOKIETIJOS TVARKINGAS

IVAIRUS MINI TRAKTORIUKAI

IVAIRUS MINI TRAKTORIUKAI

850.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

KAINOS NUO 850E

F R E Z A

F R E Z A

1.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

160CM TVARKINGA

Traktorius JUMZ-6

Traktorius JUMZ-6

450.00 EUR - Kitas - 17/02/2018 Komentaru: 0

Parduodu traktoriu JUMZ-6l,dalimis. Randasi Telsiu rajone.Variklis veikiantis kaina 250,tilto 220.Padangos su diskais,vienetas 75.

Parduodu pegeot406

290.00 EUR - - 17/02/2018 Komentaru: 0

Parduodu automobili su galiojancia technine apziura

Superku visu markiu automobilius

Superku visu markiu automobilius

111.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

Superku bet kokius automobilius ir mikroautobusus.Gali buti su bet kokiais defektais.Po avarijos,isregistruoti,be ta,angliski....Sutvarkau dokumentus.Tel.867515642

ISEKI 20 ARKLIO JEGU

ISEKI 20 ARKLIO JEGU

1.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

TVARKINGAS

ISEKI 24 IR 22 ARKLIO JEGU

ISEKI 24 IR 22 ARKLIO JEGU

1.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

TVARKINGI

ISEKI 19 ARKLIO JEGU

ISEKI 19 ARKLIO JEGU

1.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

SU KRAUTUVU TVARKINGAS

YANMAR 13 ARKLIO JEGU

YANMAR 13 ARKLIO JEGU

1.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

TVARKINGAS

HINAMOTO 18ARKLIO JEGU

HINAMOTO 18ARKLIO JEGU

1.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

TVARKINGAS

KUBOTA

KUBOTA

1.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

TVARKINGAS APINAUJAS

MITSUBISI 16ARKLIO JEGU

MITSUBISI 16ARKLIO JEGU

1.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

TVARKINGAS

Svoriai

Svoriai

100.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

Plūgo ratas - 150 eurų.Svoriai - 4 vnt.(87kg.) - 50 eurų.Lingės - 100 eurų vnt.Atpjovimo diskas - 50 eurų. (Yra trys)

Auto supirkimas Skuodo raj.

Auto supirkimas Skuodo raj.

3000.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 1

Superku automobilius Skuodo raj. ir 100km. spinduliu visoje Zemaitijoje, moku iki 3000e. pinigai is karto.

SUPERKU AUTOMOBILIUS SIULYKIT VISOKIUS VARIJANTUS

SUPERKU AUTOMOBILIUS SIULYKIT VISOKIUS VARIJANTUS

101.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

SUPERKU GEROM KAINOM AUTO SKAMBINKIT IR VISKA APTARSIM.

Kuro talpos ir įranga, talpyklos kurui, kolonėlė

Kuro talpos ir įranga, talpyklos kurui, kolonėlė

15.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

Parduodamos stacionarios dvisienės antžeminės talpyklos: dyzelinio kuro, biokuro, mazuto, krosnių kurui, alyvai, žibalo bei kt. kuro laikymui.Kuro talpyklų galimi dydžiai:1500 L, 2500 L, 3500 L, 5000 L, 7500 L, 9000 L, 10 000 L talpos arba daugiau jungiant keletą talpyklų su vieninga sistema.Kuro ko...

Skubiai perku bet koki automobili

Skubiai perku bet koki automobili

1000.00 EUR - Ylakių mstl. - 17/02/2018 Komentaru: 0

Superku automobilius,mikroautobusus.Galima su bet kokiais defektais...Tel.866127426

Parduodu

3.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

FOR GALEKSUI dizeliui vandens radijatoriu.

Parduodu

2500.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

Traktoriu T40am mzasis starteris naujos padangos spaudimas-3 melinas.Yra kultivatorius,plugos dvieju korpusu.1988 metu.

Parduodamas ,,Volkswagen Sharan''

Parduodamas ,,Volkswagen Sharan''

400.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

Parduodamas automobilis ,,Volkswagen Sharan'', dujos-benzinas, kablys, lieti ratlankiai, 1997 m., 2.0 i, dujų baliono techn. apžiūra iki 2020 m.

perku smulkintuvo peilius kpi2,4

perku smulkintuvo peilius kpi2,4

10.00 EUR - Kitas - 17/02/2018 Komentaru: 0

gal kas turit tokio smulkintuvo peiliu gali buti nenauji apytiksliai matmenys 51x12x1cm keturios tvirtinimo skyles

Parduodu lyginimo volus

Parduodu lyginimo volus

550.00 EUR - Kitas - 17/02/2018 Komentaru: 0

Tvarkingi volai padariti nauji remai is naujo metalo guoliavietes tvarkingos

Parduodu rusiska grudu sejamaja sz3,6

Parduodu rusiska grudu sejamaja sz3,6

950.00 EUR - Kitas - 17/02/2018 Komentaru: 0

Sekladezes tvarkingos trasos nesetos diskai perinkti viena padanga visiskai nauja kita geros bukles akecios yra

PERKU MELZIMO APARATUS

1.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

Perku melzimo agrigata.

PERKU MELZIMO APARATUS

1.00 EUR - Skuodas - 17/02/2018 Komentaru: 0

Perku melzimo agrigata.

PARDUODU NAUDOTAS PADANGAS 13,6 R 20

40.00 EUR - - 16/02/2018 Komentaru: 0

PARDUODU DEVETAS PADANGAS 13,6 R 20.